Pielęgnacja ogrodów


Zadbamy o to, aby ogród wyglądał doskonale przez cały rok. Zajmiemy się wszelkimi niezbędnymi pracami ogrodniczymi podczas gdy Ty możesz po prostu cieszyć się pięknem swojego ogrodu. Przycinanie, nasadzenia, nawożenie, koszenie, podlewanie - zleć to nam!

Jako profesjonaliści dbamy o to, aby zapewnić ogrodom jak najlepszą opiekę. Cały sezon prowadzimy więc te prace, które są niezbędne, do uzyskania optymalnego wyglądu. Dokładamy wszelkich starań, aby poziom Państwa zadowolenia z ogrodu był na najwyższym poziomie. Posiadamy grono zadowolonych klientów, z którymi współpracujemy szereg długich lat, cały czas pojawiają się też nowi, którym służymy pomocą. Opiekujemy się większością które wykonaliśmy?

Wiosenne opryski i cięcia roślin owocowych, wertykulacja trawnika po zimowym lenistwie czy oczyszczanie rabat z ubiegłorocznych liści – tak zaczynamy. Później nawozimy i chronimy rośliny przed szkodnikami, stosując w zależności od preferencji klientów środki chemiczne bądź naturalne. Przygotowujemy glebę do wysiewu, przycinamy rośliny, kosimy trawniki, czyścimy oczka wodne, stawy i strumienia, dbamy o jakość i funkcjonalność systemów nawodnienia. Wykonujemy też wszelkie prace doraźne, w zależności od potrzeb klienta przygotowujemy glebę, prowadzimy prace porządkowe, uprzątamy teren, tniemy i rąbiemy drewno. Kończymy sezon okrywając rośliny na zimę, i ciesząc się z dobrze, rzetelnie wykonanej pracy.